Hakkımızda

Ege prodüksiyon olarak 2005 yılından beri hizmet vermekte olan bir prodüksiyon firmasıdır.  TV Programları, Tanıtım filmler, Reklam filmler, Eğitim filmleri, Belgeseller, 3D Animasyon vb alanlarda bir çok esere imza atmıştır.

Yönetmeninden,  videographer’ına, motion grafik ve compositing artistinde, 3D animatörüne kadar alanında uzman ve tecrübeli bir ekip ile çalışmakta olan Ege prodüksiyon aynı zamanda kamera ve çekim konusunda da son teknoloji olan ürünleri kullanmaktadır.

Birçok markaya uzun yıllar hizmet vermiş olan Ege prodüksiyon müşterileri için profesyonel çözümler sunarak  onlara hedefe ulaşmanın yollarını gösterir ve etkin satış reklamları ile onları amaçladığı yere ulaştırır.

Ulaşmak istediğiniz hedeflerinizi profesyonel tasarım ve kurgumuzla birleştirip kurumsal imajınızı ve marka profilinizi, görselliğin reddedilmez dili olan videolarla en etkin hale getirmekteyiz.

Prodüksiyon konusunda kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerin beklentilerini karşılamayı hedef edinen Ege prodüksiyon profesyonel çalışmaları ile sektördeki yerini korumaktadır.