Eğitim teknolojisi, öğretmene öğretim esnasında yardımcı olan teknolojilerin kullanılması ve öğretim esnasında bu teknolojilerden verimli bir şekilde istifade edilmesidir.
Eğitimde televizyon, bilgisayar, film, slayt, animasyon, tepegöz gibi modern araç ve makinelerin kullanılması ile klasik eğitimin karşısına konulan yepyeni ve çok araçlı bir öğretim şekli ortaya çıkmıştır.
Eğer eğitimde bu araçlara sahipseniz artık sizi amaca ulaştıracak eğitici, öğretici ve etkileyici eğitim filmlerine de ihtiyacınız var demektir.
Ege Produksiyon vermek istediğiniz eğitimi en iyi şekilde sunacak eğitim filmlerini sizler için hazırlayacaktır.

Kurumsal Eğitim Filmi

Şirketler büyüdükçe, şirket içi eğitimler giderek daha fazla önem kazanır. Şirket içi eğitimde bireysel gelişim, üretim geliştirme, ürün tanıtım, bayi eğitimleri, satış teknikleri ve servis eğitimi gibi konularda vermek istediğiniz eğitimi en iyi sunabilecek filmler hazırlıyoruz.

Okullar ve Dershaneler İçin Görsel Eğitim

Vermek istediğiniz bilgileri kitap formatından çıkarıp ister görsel ve işitsel olarak hazırlamış bir interaktif CD de isterseniz bir video tarzında hazırlıyoruz. Bu şekilde bilgiye ulaşmak daha kolay, bilgiyi hafızada tutmak daha kalıcı. İnsan duyduğunu unutur ama gördüğünü asla unutmaz.
Eğitimin görsel olarak video ortamına aktarılıp izleyenlerin görsel hafızalarına bilgileri nakşetmenin en mükemmel yolu. Hem de istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.